פיסול פנים

פיסול פנים

שיטה ייחודית באמצעותה ניתן להדגיש ולמלא את התווים היפים של הפנים שטושטשו עם הזמן, ככל שהשנים חלפו. בעזרת הטכנולוגיה החדשה של פיסול פנים נוכל להחליק את עור הפנים ולהסב לו מראה טבעי רענן וחיוני. בעידן החדש פיסול פנים הופך להצלחה מסחררת היות ולא מצריך ניתוח ומאפשר התאמה לכל מטופל או מטופלת.
העור שלנו, שבמהלך השנים מתייבש, ומאבד מהרעננות שלו הוא חלק מתהליך ההזדקנות של הגוף, תהליך הדרגתי אשר במהלכו ריכוזי המים ברקמה יורדים, הדרמיס מידקק, וכיסי השומן, אלו שאחראים על צעירות עור הלחיים מיתדללים וצפיפותם יורדת.
היתרון בשיטת פיסול הפנים הוא האפשרות להגיע לעור פנים רענן ללא ניתוח וכאבים. דמיינו לעצמכם, איזה כיף להגיע לתוצאה עליה חלמתם בלי המתח של הניתוח, תופעות הלוואי, והסיבוכים האפשריים. המראה המתקבל בשיטה הזאת הוא יפה וטבעי, העור נראה רענן ומבריק. תתכוננו למחמאות ופרגונים רבים מחברים, קרובים, שכנים, ובטח מהמשפחה הקרובה שלכם.
השימוש  בשילובים שונים וייחודיים לפיסול הפנים מאפשרים לנו להגיע לתוצאה מקסימלית.
לחומרים השונים יש תפקידים מוגדרים בפיסול הפנים ולכן שילובם יכול ליצור תוצאה מדהימה ומירבית לעור הפנים.
לדוגמא, החומרים הסמיכים הם הבסיס החזק שמונע את שקיעתו של הקמט, ואילו הדלילים מאפשרים לנו להזריק בצורה מדויקת יותר לכל קמט ובין היתר לדרמיס השטחי. החוטים נועדו למתיחת העור  ואילו הלייזר תפקידו למצק את העור פעולות מדויקות האלו יוצרות טשטוש מירבי ומתיחה מקסימלית של העור שנראה טוב יותר מתמיד.

מה קורה לפנים בתקופת ההתבגרות?

תקופת הנעורים וההתגברות היא תקופה רגישה בתחומים רבים ובין היתר גם לעור הפנים. בתקופה הזאת העור מתחיל תהליך של צניחה והיחלשות, כאשר בדרך נוצרים קפלי עור, קו
הלסת הולך ונעלם, העור נעשה דק, חסר רעננות, גמישות וברק. מראה עור הופך למבוגר ויותר ועייף. זהו כמובן גיל שגם מאוד סוער רגשית ולכן כל שינוי כזה משפיע מאוד ברמת ההרגשה ותחושת הבטחון העצמי. טיפול יעיל יכול לשפר בצורה ניכרת את המראה וכמובן את ההרגשה הפנימית.

למה זה קורה?

השנים שעוברות לא פוסחות על עורנו ויוצרות שינוי משמעותי בכל שכבות העור. 3 השכבות המרכיבות את העור שלנו הן:
השכבה התת עורית – נקראת גם היפודרמיס.שכבה המכילה רקמות חיבור, שומנים, כלי דם ועצבים.
הדרמיס – שכבת האמצע הכוללת כלי דם, עצבים, בלוטות זיעה ושורשי שיער
האפידרמיס – השכבה העליונה המונעת נזקים ומשמשת כהפרדה בין הגוף לעולם החיצוני.
את הזמן לא ניתן לעצור, ומדי עשור מספר התאים צונח  בכ- 10 אחוזים. העור הופך יבש ודק יותר בשל הקשרים הרופפים בין תאי העור השונים. רופפות התאים גורמת להתאדות של לחות ולהגברת היובש בעור.
תאי השומן גם הם מתמעטים ונספגים בשכבה התת עורית. במקביל בלוטות החלב אמנם מתרחבות וגדלות אבל באותה נשימה מייצרות פחות ופחות חלב. כל השינויים האלה שעובר העור מחמירים בצורה משמעותית את היובש, גמישות העור נפגעת ונוצרים קמטים ועור שנראה זקן, עייף ונפול.
בנוסף לכך כמות הקולגן והאלסטין האחראים על גמישות העור הולכת ופוחתת ככל שהשנים חולפות. שכבת הדרמיס הופכת דקה יותר ותהליך ההזדקנות על התאים מאיץ.
אנשים שנחשפים לשמש על בסיס קבוע סופגים את הפגיעה הכי גדולה בעור הפנים. קרני השמש גורמים להתפרקות מואצת של קולגן, החומר האחראי על גמישות העור ובכך מגבירים את היובש. חשיפה ממושכת לקרני השמש (אור על סגולי) מאיצה את הזדקנות העור ומייצרת קמטים כבר בעשור השלישי לחיים.

כיצד מתבצע תהליך האבחון?

ראשית, חשוב לציין שהזדקנות עור הפנים משתנה ומקבלת ביטוי אחר ושונה מאדם לאדם. ישנם אנשים שההזדקנות תופיע אצלם בדמות שקעים בלחיים וישנם כאלו שדווקא טשטוש קו הלסת הוא זה שיופיע ראשון ויתן את האות לתחילת ההזדקנות של העור.
בגלל השינויים מאדם לאדם, אנו ממליצים תמיד לקיים אבחון בטרם הטיפול וכך להתאים את הטיפול בצורה אישית ומדוייקת.
המטופל יאובחן על ידי הצוות המקצועי של מרפאת Art Medical Center. האבחון יכלול צילומים מזוויות שונות של הפנים המיועדות לפיסול. הצילומים נועדו כדי לקבל תמונה מירבית של עור הפנים טרם התאמת הטיפול המדוייק עבור המטופל. אם יש ברשותכם תמונות תקריב פנים מלפני עשור או שניים תביאו איתכם.
לא להתבייש כן?:)

תהליך הפיסול

בפיסול אנו מטפלים במספר מקומות וחלקים בעור הפנים כאשר המטרה להגיע בסופו של דבר לעור רענן וצעיר יותר. אנו מטשטשים את הקמטים, ממלאים את השקעים, מחזירים את נפח הפנים ומרעננים את מרקם העור.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-09-17T16:31:21+00:00
Top