פיסול אף

פיסול אף

ניתוחי אף נפוצים ומבוקשים מאוד בכל גיל, בשל מיקומו המרכזי של האף. את האף קשה מאוד "להסתיר" או "לטשטש" ולכן מהווה נקודה רגישה להרבה אנשים שהיו רוצים לשנות. בשל מיקומו המרכזי כל שינוי קטן יכול להשפיע בגדול על מראה הפנים ולכן הביקוש לניתוחי אף כל הזמן בצמיחה.
לאחרונה טכניקת פיסולי האף החלה לתפוס תאוצה. רואים את זה אצל שחקניות קולנוע, מראייני טלוויזיה, ודמויות מוכרות מעולם הבידור, שהחליטו לשפר את המראה שלהם באמצעות פיסול אף. הטכניקה לא מצריכה ניתוח ולא העדרות של שבוע מהעבודה ולכן מתאימה להרבה מאוד אנשים שמעדיפים אותה על פני ניתוח.

יתרונות הטיפול

לפיסול אף ישנם יתרונות רבים אך נמנה לכם כאן את המרכזיים שבהם:
לאחר הפיסול אין כמעט תופעות לוואי
העלות נמוכה מאוד מניתוח אף
הטיפולים נעשים על ידי רופאים מומחים בלבד
חזרה לעבודה תוך יום
התוצאות נהדרות ויכולות להישמר למשך שנתיים

מה ניתן לבצע בפיסול אף ללא ניתוח?

ניתן למלא את השקעים בצידי האף
ליישר את עצם האף
במקרים של ניתוחי אף שכשלו ניתן לתקן אסימטריות
הרמת קצה האף
להסוות עצם בולטת על ידי מילוי שקע מעליה או מתחתיה

למי מתאים הטיפול ?

פיסולי אף מתאימים לאנשים אשר לא מרוצים ממראה האף שלהם והיו רוצים לשנות אותו לטובה. זה יכול להתאים לאנשים שחוששים לעשות ניתוח, או שהעלות גבוהה עבורם. זה יכול להתאים גם לאנשים שנמצאים לפני אירוע משפחתי חשוב, כאשר בפיסול תהליך ההחלמה הוא מינימלי – תוך יום ואפשר לחזור לשגרה.

אילו חומרי הזרקה מתאימים לפיסול אף?

בפיסולי אף מזריקים חומרים שונים אשר ייעודם הוא לטפל בקמטים העמוקים. לרוב עושים שימוש בהזרקה של חומצה היאלרונית בסמיכות גבוה או של קלציום הידרוקסיאפטייט, חומר יעיל שנשמר לאורך זמן רב.

שיחזורים מורכבים

ישנם טיפולים של פיסולי אף הנובעים מניתוח כושל ש"הרס" את האף. פיסול אף במקרים אלו יכול לעזור מאוד היות וניתן לבנות אף חדש ויפה באמצעות הזרקה, ללא ניתוח או צורך בהתאוששות ארוכה.
באמצעות הזרקה בטכניקת מיקרו טיפות ניתן לעצב אף סולד ויפה ללא ניתוח וכל הכרוך הזה. פיסול אף מצריך פגישת ייעוץ בה ניתן לבדוק התאמה ולקבוע תאריך.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-09-17T16:31:02+00:00
Top