פילינג

פילינג

כאשר המטרה שלנו היא עור רענן וצעיר, פילינג היא אחת השיטות המוצלחות להשגת המטרה. באמצעות הפילניג אנחנו מקלפים בצורה מבוקרת את שכבות העור העליונות, כדי לגלות את השכבות הצעירות היותר, אלו שממתינות לגילוי שלנו.
הפילינג היא טכניקה שהוגדרה כמדעית לפני כ100 שנה למרות שהשימוש בה נעשה כבר במשך מאות שנים עם טכניקות שונות שעברו מאוזן לאוזן בכל העולם.
הפילינג בעור הפנים הוא עדין ומבוצע על רופאים המתמחים בכך
בלבד. החומרים השכיחים לקילוף הן החומצה הגלי קולית שנמצאת
בריכוזים של 50 ועד 70- אחוז משטחי העור והחומצה
הטריכלורואצטית שנמצאת על פי רוב בריכוז של 35 אחוז לקילוף בינוני.
הפילינג בשילוב חומרים נוספים שהוכחו כיעילים ובטוחים מאפשר לנו להבהיר כתמים המצויים על העור, בצורה עדינה וללא צורך בקילוף עמוק מדי.

כיצד פועל ה"קילוף כימי" על העור?

בדומה לכוויה המתקבלת מן השמש, "הקילוף הכימי" הוא מעין כוויה מבוקרת בעור שלנו, ללא הסכנות של החשיפה לשמש. היתרון של שיטת הפילינג הוא בהתאמה לכל מטופל לפי סוג וגוון העור, וכמו כן הטיפול מתאים גם לאנשים עם עור כהה.

התהליך

הפילינג נועד לחדש ולרענן את העור. לאחר הקילוף הראשוני מתחיל תהליך של התחדשות העור, ונוצר אפידרמיס חדש. כיומיים עד שלושה לאחר הקילוף מתחילים התאים האחראיים על יצירת סיבי הקולגן החדשים (הפיברובלסטיים) את פעולתם בדרמיס – פעולות אשר יוצרות תכונות גמישות ואלסטיות בעור.

פילינג סוף שבוע

שיטת הטיפול הזאת מצוינת עבור אנשים שלא רוצים לאבד ימי עבודה או לחוות תקופת החלמה וריפוי ארוכים. הפילינג הזה מבוצע בשלבים שונים והכל בהתאם לנתונים של המטופל או המטופלת. בשל ההתאוששות המהירה והקצרה נקראת השיטה "פילינג סוף שבוע" היות וגורמת לאודם קל של יומיים שלושה, המאפשרים לחזור במהירות לעבודה. הפילינג מתאים לכל סוגי העור ונמצא בהחלט יעיל גם לאנשים עם גוון עור כהה. את טיפולי הפילינג ניתן לבצע במהלך כל השנה אך חשוב לוודא שלא תהיה חשיפה לשמש.
הפילינג מקלף את השכבה העליונה של הדרמיס ולמעשה כך מפחית את כתמי הפיגמנט ומשפר בצורה משמעותית את מראה העור והרעננות שלו. השילובים אשר עושים שימוש בפילינג זה כוללים בין היתר: חומצה גליקולית, חומרים טבעיים על בסיס פירות, חומצה לקטית, וחומצה סליצילית.

כיצד מתבצע "פילינג סוף שבוע"?

אז במקום סופשבוע בצימר או מלון, אנחנו שמחים להזמין אתכם הפעם לסופשבוע אחר
הטיפול של "פילינג סוף שבוע" מתבצע במרפאת Art Medical Center ואורך כ20 דקות בלבד. הטיפול אינו מצריך אלחוש. בתחילת הטיפול מבצעים ניקוי יסודי וממוקד של העור שיכלול הסרה מירבית של שמנוניות העור. לאחר הניקוי היסודי, ובהתאם למטופל או המטופלת נמרח את התרכובת הפעילה בהתאם לגוון העור ולנזקיו. כמובן שניתן לשלוט בטיפול בכמות החומר ובעומק החדירה שלו לעור. ייתכן והחומר יגרום לתחושת צריבה קלה, אך זאת צפויה לחלוף תוך זמן קצר בלבד. הפיליניג יבוצע בשניים או שלושה שלבים עד להשגת התוצאה המירבית. ההמלצה היא לחזור על הטיפול לאחר חודש – שלושה חודשים כדי למקסם התוצאה למראה רענן וזוהר. כדי לשמור על התוצאה היפה והאסתטית ניתן להשתמש במשחות הבהרה.

יתרונות הטיפול:

מרענן ומשפר בצורה הדרגתית את העור בצורה "שקטה" שאינה מושכת תשומת לב.
לא מפריע במהלך החיים הרגילים אלא משתלב.

נקודות חשובות בביצוע הפילינג:

אין מגבלות גיל בטיפולי הפילינג ובכל גיל ניתן לבצע את הטיפול ולרענן את המראה של העור.
החומרים בהם עושים שימוש בפילינג בטוחים לשימוש. החומרים אינם נספגים בדם ולא גוררים תופעות אלרגיות חריגות.
הקילוף אינו מצריך הרדמה, אשפוז או שהייה תחת השגה רפואית לאחר הטיפול
לבעלי עור כהה (במקרים נדירים מאוד) יכולה להופיע התכהות מסויימת באיזור הטיפול.

למי מיעד הפילינג?

לאנשים מבוגרים שרוצים עור חלק, אחיד, זוהר ורענן
לבעלי עור בהיר אשר סובלים תדיר מנזקי השמש
לבעלי עור כהה
לצעירים עם בעית אקנה
על מנת שטיפול הפילינג יצליח, ישנה חשיבות גדולה לאבחון טרם הטיפול ולהתאמת הטיפול לכל מטופל או מטופלת

פילינג סופ"ש

לאחר טיפול פילינג סופשבוע ניתן לחזור לפעילות מלאה כבר אחרי 3 ימים. מומלץ לשים מעט איפור ומסנן קרינה ולחזור לשגרה. רק לבעלי עור כהה במקרים ממש נדירים יכול העור להתכהות מעט באיזורים מסוימים לאחר הטיפול. מיד לאחר הטיפול העור יהיה אדום מעט לפחות למספר ימים עד שבוע. ביום הראשון של הטיפול תיתכן צריבה קלה ונפיחות בפנים. ניתן להשתמש באקמול או בתרופה מרגיעה אחרת שיכולה להקל על הכאב. ב48 השעות הראשונות ניתן לעשות הכל רגיל, אך יש לזכור שתנוחת הישיבה עדיפה על השכיבה ולכן גם במיטה, מומלץ לשים כרית ולהגביה מעט את הראש. בשבועיים הראשונים גוון העור יהיה ורדרד מעט מהרגיל אך זה כמובן יחלוף תוך זמן קצר.

טיפולי פנים באמצעות גלי אור – Photo rejuvenation

טיפולי פנים באמצעות גלי אור מסייעים בהבהרת כתמי פיגמנטציה, כתמי גיל,שמש ואקנה. באמצעות השיטה המתקדמת של הטיפולים ניתן לעשות שימוש בהבזקי אור במספר אורכי גל שונים בצורה ממוקדת המסייעת לחידוש ורעננות העור.
היתרון הוא שניתן לחזור במהירות לשגרת החיים כאשר אין צורך כלל בהחלמה.

טיפולי מיצוק העור באמצעות גלי רדיו – Skin tightening

באמצעות השיטה ניתן לתת מענה ופתרון לעור שרעננותו נפגעת במהלך השנים. בטיפול מיצוק העור אנו מבצעים חימום של החלבונים שבונים את הרקמה. החימום מייצר רשת קולגן מוצקה ובעל יכולת תמיכה בעור. גם כאן, הטיפול אינו דורש תקופת החלמה והחזרה לשגרת החיים היא מיידית.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-09-17T16:33:12+00:00
Top