טיפולי פילינג ומזו רפואי לחידוש ורענון העור

טיפולי פילינג ומזו רפואי לחידוש ורענון העור

עם השנים, העור שלנו ככלל ועור הפנים בפרט, מאבד מהזוהר, הרעננות והיופי אשר אפיינו אותו בשנים מוקדמות יותר.
כיום, בזכות טיפולים חדשניים ומתקדמים, ניתן להשיב גם לעור נפול ועייף את הזוהר שהיווה את נחתו בעבר.
במידה והטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מומחים, התוצאות יושגו בהליכים קצרים, הכרוכים במינימום של אי נעימות וזמני החלמה קצרים.

פילינג

פילינג מהווה את אחת השיטות היעילות והפופולאריות ביותר להצערת העור ולהעלמה של כתמים וצלקות.
בהליך טיפולי פילינג הרופא מבצע למעשה קילוף כימי של שכבות העור החיצוניות, כאשר המטרה היא לחשוף את השכבות הפנימיות שהינן חלקות, גמישות, נטולות קמטים, כתמים וצלקות.
את טיפולי הפילינג מבצעים תוך שימוש בחומרים כימיים שונים, כאשר הנפוצים שביניהם הן חומצות בשם: חומצה גלי קולית וחומצה טריכלורואצטית.
טיפולי פילינג מבוצעים בדרגות שונות – בהתאמה למצב העור, כאשר באמצעות שילוב של חומרים נוספים, ניתן במקרים רבים להשיג את התוצאה המבוקשת, גם ללא צורך בקילוף עמוק.
הליך טיפולי פילינג כרוך במינימום של כאב או אי נוחות, והמטופלים יכולים לחזור לשגרה, לאחר ימים בודדים ממועד הטיפול.

מזו רפואי

מזו רפואי הינו טיפול חדשני אשר ייעודו הצערת העור (אנטי איג'ינג), והעלמת צלקות אקנה, כתמי שמש ופגמים נוספים בעור. הטיפול מעודד חידוש של ייצור אלסטין וקולגן, מה שיכול להשפיע על מראה עור זוהר, בריא, חיוני ומוצק. את טיפולי מזו רפואי מבצעים באמצעות מחטים קטנות ודקות המוחדרות בעדינות לאזורים המטופלים. באמצעות מחטים אלו מוחדרים לעור חומרים שונים אשר ייעודם טשטוש הקמטים והזנת העור. טיפולי מזו רפואי מיועדים בעיקר לאזורים אשר חשופים במידה רבה לנזקי השנים והשמש כמו: הפנים, הצוואר והידיים.

    

אם גם אתם מעוניינים בטיפולי אנטי איג'ינג כמו פילינג וטיפול מזו רפואי, ומעוניינים ליהנות מטיפולים חדשניים ומתקדמים, הכרוכים במינימום אי נוחות או כאבים, הקליניקה של " Art Medical Center" מהווה את הכתובת הנכונה בעבורכם.
הטיפולים בקליניקה מבוצעים על ידי רופאים מומחים ומנוסים, לאחר שיחת ייעוץ מקדימה, הבנת הדרישות והצרכים, והתאמת הטיפול למצב העור.
ניתן גם ליהנות מטיפולים מיוחדים כמו "פילינג סוף שבוע" על מנת להפסיד כמות מינימאלית של ימי עבודה, ולחזור במהרה לשגרה.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-08-23T13:14:39+00:00
Top