עיצוב עצמות לחיים

עיצוב עצמות לחיים

עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח באמצעות מיקרו קנולה

מדוע עצמות הלחיים חשובות לפנים?

עצמות הלחיים משפיעות בצורה ניכרת על מראה הפנים שלנו. חשיבותן רבה וכך גם הדרישה לעיצוב עצמות לחיים. לדוגמא עצמות גבוהות ומלאות יעניקו לפנים מראה זוהר וצעיר. עצמות שקועות גורמות לפנים להראות עייפות ושמוטות.

סיבות לשקיעת עצמות הלחיים

באופן הדרגתי במהלך השנים חלה צניחה ושקיעה של עצמות הלחיים. לקראת גיל 30 השומן התת עורי פוחת וכך גם הקולגן שתפקידו בין היתר לשמור על האלסטיות של העור. למראה המבוגר והרפוי תוסיפו גם את נסיגת הרקמות שתומכות בעור וגורמות ליצירת שקעים בלחיים.

עיצוב לחיים ללא ניתוח ע״י מיקרו קנולה

ברפואה האסתטית ישנו טיפול חדשני שבו ניתן לעצב את עצמות הלחיים באמצעות זריקה עם מילוי בחומצה היאלורונית. הטיפול חדש ומתבצע בהרדמה מקומית. השימוש במיקרו קנולה מונע לרוב את שטפי הדם והאדמומיות באיזור הטיפול. החזרה לשגרה היא מיידית עם מינימום של זמן החלמה.
לאחר הטיפול נבחין בנפח של עצמות הלחיים, תיקון צניחת העור, וקבלת מראה רענן וצעיר.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול יתאים לנשים מבוגרות אשר מחפשות פתרון לנסיגה של עצמות הפנים. נשים בגיל מבוגר סובלות מירידה משמעותית בגמישות העור עקב ההפחתה ברמת הקולגן. פיסול הלחיים הוא פתרון מצוין עבורן היות ויכול לשפר את הפנים בצורה ניכרת מפנים מבוגרות ועייפות לפנים צעירות וזוהרות.
הטיפול גם יתאים לנשים צעירות אשר היו רוצות מראה פנים רזה וסקסי יותר.

באילו אזורים מומלץ להשתמש במיקרו קנולה?

מומלץ מאוד להשתמש במיקרו קנולה באזורים של ריבוי כלי דם על מנת למנוע שטפי דם, נפיחויות, ואדמומיות בעור.

עיצוב לחיים – תופעות לוואי וסיבוכים

תופעות הלוואי והסיבוכים הם די נדירים ונעלמים לרוב במהרה.
בשעות הראשונות תיתכן נפחות באיזור שהוזרק. הנפיחות תיעלם בין שלושה לחמישה ימים. תופעה פחות שכיחה הינה יובש וקילוף בעור שעלולה להתרחש עקב תגובה דלקתית.
גם שטפי דם יכולים להופיע במספר מקרים. השימוש במיקרו קנולה מפחיתן בצורה משמעותית. במידה ויש הופעה של שטפי דם ניתן לטפל באמצעות קומפרסים או לטשטש באמצעות איפור.
בנוסף תיתכן אסימטריה מסויימת באיזור עצמות הלחיים (אשר קיימת היום בכל אדם)

מילוי באמצעות רדיאס

ניתן למלא באמצעות רדיאס אשר מתאים במיוחד לעיצוב קו לחיים. לרוב התוצאה תישמר לאורך של עד שנתיים. גם מתאים לגברים עם עור פנים עבה הטיפול נהדר כי החומר מצליח לחדור את שכבת העור העליונה.

עיבוי עצמות לחיים לגבר

הרצון לאסתטיות קיים בהחלט גם אצל גברים. ישנם גברים רבים שמגיעים לטיפולים ומעוניינים בעצמות לחיים גבוהות כדי לקבל מראה מושך, סקסי וצעיר יותר.

לאילו גברים מתאים מילוי עצמות לחיים?

הטיפול יכול להתאים לגברים אשר סובלים מחוסר ברקמת עצם שומן בעצמות הלחיים. זה יכול להיות בגלל סיבה תורשתית, רזון, או איבוד נפח במהלך השנים. מראה של לחיים נפולות מספק מראה עייף ולא מושך.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-09-17T16:29:25+00:00
Top