טיפולים אסתטיים לעיצוב עצמות הלחיים והשפתיים

טיפולים אסתטיים לעיצוב עצמות הלחיים והשפתיים

שפתיים מלאות ובשרניות, כמו גם עצמות לחיים גבוהות נתפסים כסמל לעוצמה, חושניות ונשיות. אם בעבר, נשים רבות נאלצו לעבור ניתוחים פלסטיים מורכבים, במטרה ליהנות ממראה פנים יפה, צעיר וזוהר יותר, כיום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן להשיג את אותה המטרה ללא התערבות פולשנית, ובאמצעות תהליכים קצרים, נטולי כאבים ו/או זמן החלמה.

עיצוב עצמות לחיים

עצמות לחיים גבוהות נתפסות כמרשימות וכבעלות יכולת להקנות לפנים מראה צעיר, מרשים וזוהר יותר.
עם השנים או כתוצאה מגנטיקה, הלחיים נוטות לשקוע – כאשר במקרים מסוימים, מצב זה עלול לפגוע במראה הפנים.
נשים רבות שהינן בעלות לחיים שקועות מבקשות לעצמן עצמות לחיים גבוהות, וכיום, באמצעות טיפול חדשני של עיצוב עצמות לחיים, הן יכולות ליהנות ממענה על מבוקשן, ללא צורך בניתוח.
עיצוב עצמות לחיים מתבצע באמצעות טכניקה המבוססת על מיקרו קנולה (צינורית דקה במיוחד). במהלך הטיפול מוזרקת חומצה היאלורונית לאזור הלחיים, ונותנת להן נפח.
הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית, כאשר המטופלת יכולה לחזור לאחר מכן באופן מידי לשגרת חייה.

    

עיצוב ועיבוי שפתיים

שפתיים מעוצבות ועבות, נחשבות כמרשימות וחושניות.
החדשות הטובות הן שכיום, גם מי שלא התברכה בשפתיים שכאלו, או שהשפתיים שלה איבדו מזוהרן ברבות השנים, ומעוניינת לשפר את מראה השפתיים שלה, ומראה הפנים ככלל, תוכל לעשות זאת באמצעות טיפולי עיצוב שפתיים וטיפולי עיבוי שפתיים הכרוכים בהליכים קצרים, של הזרקת חומרי מילוי לשפתיים, אשר אינם כרוכים בכאב או בתקופת החלמה.
עיבוי שפתיים או עיצוב שפתיים מתבצעים באמצעות הזרקת חומרי מילוי שהינם בטוחים לשימוש, ובכוחם ליצור שפתיים בשרניות ויפות.
טיפולי עיצוב ועיבוי שפתיים מותאמים על ידי רופאים מקצועיים באופן אישי למטופלת, בהתאמה מלאה לדרישות, הצרכים והציפיות שלה מהטיפול.

אם גם אתם מעוניינים לעבור טיפולים אסתטיים עבור עיצוב שפתיים, עיבוי שפתיים, או עיצוב עצמות לחיים, " Art Medical Center" יהווה עבורכם את הכתובת הנכונה למטרה.
הרופאים המקצועיים והמומחים של " Art Medical Center" ישמחו להקשיב לדרישותיכם ולצרכיכם ולהתאים לכם בסופו של דבר את הטיפולים האיכותיים ביותר, אשר יאפשרו לכם ליהנות מהתוצאות המבוקשות.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-08-23T13:13:16+00:00
Top