ניתוחים והשתלות שיער 2018-05-24T09:15:21+00:00
Surgery & Hair Implants

שאיבת שומן

שאיבת והמסת שומן בבודי טייט body tite. בודי טייט הינה טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך. בטיפול אחד ניתן לפתור את בעיית השומן כאשר גם ממיסים אותו גם שואבים אותו וגם ממצקים את העור.
המכשיר עצמו,מבוסס על גלי רדיו RF ומבצע המסת שומן, שאיבת שומן ומיצוק עור בפעולה אחת כך שהגוף נראה חטוב יותר והתוצאות המיידיות נראות לעין. המכיר הינו מהפכני בתחומו בעולם וייחודו הוא בהידוק ומיצוק העור לאחר שהוא נפטר מהשומן העודף בגוף. טיפול זה מתאים לכל מי שסובל מעודף שומן קל עד בינוני באיזורי המותניים, כרס, סנטר, ירכיים, זרועות וחזה גברי.
הטיפול מתבצע תחת הרדמה. המנתח מכניס צינורית לאיזור השומן ושואב אותו. המנתח מקפיד לשמור על סימטריה בשומן סמידה והשאיבה היא מאיזור הרגליים, הידיים או הירכיים. לאחר מכן האזור נעטף במעיין מחוך מיוחד לירכיים למשך כשבועיים. מחוך זה נועד להקטין נפיחויות, בצקות ודימומים.
בודי טייט עוזרת במקרים בהם פעילות גופנית ואימונים פיזיים אינם מסייעים להעלמת השומן.
יתרונות הטיפול הם רבים. הטיפול עצמו הינו הליך קל ביחס לפתרונות כירורגיים אחרים הנועדו להיפטר מהשומן.
משך הטיפול הינו קצר ונמשך כשעה בלבד.
הטיפול הינו חד פעמי ולכן אינו כרוך בתהליך ארוך.
ההליך אף מתבצע בהרדמה ולכן מתאים כמעט לכל אחד בכל גיל ובכל משקל.
לאחר ההליך לא נשארות צלקות.
הטיפול עצמו מסייע לא רק להיפטר מהשומן אלא גם להידוק העור והוא אף מונע רפיון העור ועוזר מאוד לאלו הסובלים ממנו.
ההחלמה הינה מהירה ומאפשרת חזרה מהירה לשגרת החיים. לאחר הניתוח ישנה תקופת החלמה של כ3 שבועות בהם מולבש על האיזור המנותח מחוך שהוא מעיין שרוול אלסטי. מחוך זה נועד לשפר את תוצאות הטיפול ולדאוג שהאיזור ישאר מתוח.

ירכיים

ירכיים הינם אחד המקומות הבעייתיים בעיקר בגוף האישה מבחינת שומן. ישנם נשים רבות בעלות מבנה גוף מסויים, מבנה גוף בצורת אגס, המאופיין באגן רחב וירכיים מועדות לפורענות. דיאטות ופעילות גופנית שבדרך כלל עוזרות להפחית את השומן בגוף ואפילו להעלים אותו, בדרך כלל אינם עוזרים כאשר מדובר במבנה גוף שכזה ולכן הדבר יכול להיות מאוד מתסכל. התחושה היא של חוסר פרופורציה פיזית המובילה אותן לקנות מכנסיים במידות גדולות שבדרך כלל לא מחמיאות להן ולעתים אפילו בגזרות ישנות שאינן באופנה. אחד הפתרונות הטובים והיעילים ביותר לבעיה זו הינה הצרת ירכיים על ידי שאיבת שומן. שיטת הבודי טייט מספקת תוצאות מדויקות ומהירות והינה יעילה ביותר לסובלות מבעיה זו.
רוצה להקטין את מידת הירכיים?
להראות ולהרגיש טוב יותר עם עצמך?
בואי לפגישת ייעוץ אישית במרכז פאם פאטאל,
אנחנו מחכים לך כאן.

זרועות

זרועות עבות יכולות אף הן להיות מתסכלות מאוד בניסיון להיפטר מהשומן המיותר בהן. מצבור השומן באיזור הזרועות והידיים הינו אחד הבעייתיים ביותר להסרה. דיאטה ופעילות גופנים לא תמיד יכולים לעזור במקרה כזה. השומן באזורים אלו הינו מטרד אסתטי ויכול אף לפגוע בתחושת הביטחון והנוחות. חוסר ביטחון וניסיון הסתרה של האזורים הזרועות והידיים, מניעה מלבישת חולמות הדוקות שרוולים או ללא שרוולים כלל, כל אלו יכולים להיפסק בעזרת טיפול בבודי טייט.
שאיבת השומן מהאזורים והידוק העור לאחר מכן, יכולים להחזיר את תחושת הביטחון ולאחריהם ניתן יהיה אף להשתדרג במלתחה חושפת זרועות.
יש לשים לב שמי שסובלת מעור מדולל, אינה מתאימה לטיפול בבודי טייט. במקרה כזה ישנה אפשרות לערוך טיפול אחר המתאים לבעיה ספציפית זו.

סנטר כפול

שאיבת שומן מהסנטר על מנת להיפטר מסנטר כפול הינה יעילה ביותר. סנטר כפול הינו מונח הבא לתאר שכבת שומן עודפת הממוקמת בצוואר מתחת לעור הסנטר. היא נקראת כך מכיוון שהיא יוצרת אשליה של סנטר נוסף המופיע מתחת לסנטר האמיתי.
הסנטר הינו חלק בולט ומהותי בפנים שלנו, אזור שלא ניתן להסתיר. לפיכך מי שסובל מסנטר כפול, הפוגע במראה החיצוני, יכול לסבול במיוחד בביטחון העצמי.
מאפיין זה נפוץ ביותר סביב הגיל השלישי ואנשים הסובלים ממשקל יתר. אופציה נוספת היא מבנה גנטי.
טיפול בבודי טייט בשאיבת שומן מהסנטר יכול לעצב מחדש את הפנים, ולהדהים בשינוי המהותי שלו, כל זאת בפולשנות מינימאלית.

שאיבת שומן אצל גברים

לא רק נשים סובלות מעודפי שומן במקומות שקשה לטפל בהן בעזרת תזונה ופעילות גופנית וסובלות מבעיה אסתטית זו. בניגוד לדעה הרווחת שניתוחים פלסטיים ושאיבות שומן מתאימות רק לנשים, אנו נחשפים בעשור האחרון ליותר ויותר גברים המבקשים לעבור טיפולים אלו. גם לגברים ישנם משקעי שומן באיזורים בעייתים כמו היקפי המותניים, הכרס או החזה.
גברים אלו בוחרים לטפל בהם בעזרת חיטוב היקפים, השטחת הכרס או הקטנת החזה הגברי.
גינקומסטיה וליפומסטיה: מונחים אלו באים לתאר חזה מוגדל אצל גברים. תופעה זו, ממנה סובלים בעיקר גברים צעירים עם חזה מוגדל באופן חריג, אינה מסוכנת. למרות זאת, סובלים ממנה בעיקר בשל השלכות פסיכולוגיות. כאשר מדובר בדימוי הגברי האסתטיות בעניין חשובה ביותר.
גינקומסטיה הינה הצטברות של רקמות שומן ובלוטות חלב בחזה. ליפומסטיה הינה היצטברות של רקמות שומן בלבד בחזה ובקרבת בית השחי.
המסת השומן בטיפול בבודי טייט הינו פיתרון יעיל לתיקון החזה של אלו הסובלים מבעיה זו. בנוסף הוא מועיל בהידוק עודפי העור לאחר השאיבה.

מיני ליפט או מיני מתיחת פנים

בניתוח זה מסולקים עודפי העור הקיימים בשליש התחתון של הפנים.
ניתוח זה מניב תוצאה אסתטית, טבעית ועמידה לאורך זמן. הוא מטפל גם בהסרת העור העודף וגם מקפיד להדק חזרה את השלד הרקמתי של כל אזור רצפת הפה. אזור זה מאופיין בדילדול ורפיון שהם בעיקר תוצאה של גיל. כאשר קיימים מצבורי שומן באזור הצוואר ניתן לשלב בניתוח גם שאיבת שומן וכך להגיע לתוצאות האידאליות ביותר לחיטוב קו הלסת.
משך הניתוח הוא כחצי שעה וההרדמה יכולה להיות מקומית או כללית. זמן ההתאוששות מוערך בכשבוע/ שבועיים.
יתרונות הטיפול הן מידת הפולשנות המינימלית שלו. בניגוד לניתוח הפנים המסורתי, ניתוח זה אינו כרוך בחתכים ארוכים, חיתוך שרירים, צלקות משמעותיות והחלמה ממושכת. הניתוח מתמקד בטיפול בשליש התחתון של הפנים, קו הלסת והצוואר ולכן עדין יותר ופולשני פחות.
ניתוח זה מיועד הן לגברים והן לנשים, שתהליך ההזדקנות שלהם מתרכז בעיקר בשליש התחתון של הפנים. קיימת אוכלוסיה רחבה הסובלת מהזדקנות מואצת בשליש התחתון של הפנים כך שבהשוואה לחלק העליון של פניהם הם נראים מבוגרים יותר. זהו טיפול ייעודי ומכוון לאיזור זה בלבד. השימוש בטכניקת הניתוח הייחודית הזו מאפשרת הסוואה כמעט מוחלטת של הצלקות. מיקום הצלקות הינו בקפלים האנטומיים באופן מושלם כך שכמעט ולא ניתן להבחין בהן.

Top