מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים

מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים

העידן הנוכחי לא מפסיק להפתיע אותנו וכאן מגיע טיפול חדש ביותר בעולם האנטי אייג'ינג. הטיפול פורץ דרך ומאפשר למתוח את העור לקבלת מראה זוהר ורענן. הטיפול קצרצר והחזרה לשגרה מיידית.
לקום מהמיטה מבוגרים ולהכנס לישון צעירים ויפים, ממש ככה

הרמת פנים ע"י חוטים,למי זה מתאים?

ישנם אנשים שהיו רוצים לשנות את הצורה של הפנים. אולי הם לא מרוצים או מסתובבים בתחושה שיכולים להראות טוב יותר. הטיפול הזה הוא קלאסי למי שמעוניין לטפל בסימני הזקנה. יכול להתאים לגילאי 30 ומעלה. באמצעות הטיפול ניתן לשנות את עיצוב קו הלחי ולהדגיש את קווי הפנים.

מהלך הרמת פנים ללא חוטים

הליך הרמת פנים ללא חוטים נועד על מנת לעכב את הזדקנות העור. בתחילה מסמנים את האזור הרצוי והחוט מוכנס מתחת לעור בדרמיס ויוצר מבנה תומך ברקמות הרכות של הפנים. ומבצעים מתיחה של החוט בנוסף לפעולה זו נגרם עידוד של יצירה של חומצה היאלורונית טבעית, קולגן ואלסטין. התוצאות לרוב מיידיות. ההליך עצמו נחשב לקל ומהיר ומאפשר חזרה מהירה לשגרה.
בתום תקופה של 7 חודשים החוטים נמסים והרקמות מתחדשות.

אודות מזו חוטים – חוטים נספגים

מזו חוטים אלו חוטים העשויים מחומר הנקרא פולידיאקסון. בניתוחים רבים עושים שימוש בחומר הזה. חומר סטרילי, בטוח, שלא גורם לאלרגיה או זיהום ונספג ונעלם מהגוף ללא שום סיבוך.

תוצאות הרמת פנים ללא ניתוח ע"י חוטים

התוצאות של הרמת הפנים נשמרות בדרך כלל לתקופה של 10 – 8 חודשים. ישנים אזורים שהתוצאות אף מחזיקות שנה עד שנתיים. ניתן לחזור על הטיפול כדי לשמור על ההרמה. הטיפול מאושר על ידי משרד הבריאות ובעוד 90 מדינות בעולם.

סיכונים וסיבוכים במתיחת פנים ללא ניתוח

הסיכונים במתיחת הפנים מעטים. יכולות להופיע שטפי דם קלם שיחלפו תוך זמן קצר. בזיהומים (סיכוי נדיר מאוד) ייתכן שיהיה צורך בניקוז. זיהום הוא סיבוך נדיר אשר עלול גם להוות סיכון לצלקות ברקמות העור.

אזורי טיפול בפנים מזו חוטים

במזו חוטים ניתן לטפל במקומות הבאים:

הלחיים
איזור הצוואר והפנים
הגבות
קו הלסת

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-09-17T16:28:48+00:00
Top