מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מי לא מכיר את השקעים מתחת לעיניים?

עם השנים גם העיניים שלנו לא מצליחות לחמוק מתהליך ההזדקנות האיטי של הגוף. לשמחתנו בעידן הנוכחי יש שיטות נהדרות להתמודדות עם תהליך הזדקנות העור. אחת מהשיטות היא פיסול הפנים אשר מעניקה מעור שלנו מראה צעיר ורענן, ללא ניתוחים, ועם חזרה מהירה לשגרת החיים.

אומרים שמבט אחד אומר הכל, וכשאנחנו רואים שקעים מתחת לעיניים זה משדר לנו עייפות ומראה מעט חולני. כמובן שהסיבות לכך הן רבות: גנטיות, רפואיות, שקעים מלידה או גיל. ככל שאנחנו מזדקנים השקעים מעמיקים, העור נהיה פחות גמיש ואלסטי, ומופיעות לנו גם שקיות בעפעפיים התחתונות.

עיניים שקועות

זה מאוד לא נעים להסתובב עם עיניים שקועות, עיגולים שחורים, או שקיות מתחת לעיניים. מראה הפנים נראה עייף ואפילו חולני בצורה מסוימת. הבעיה הזאת מתרחשת כחלק מתהליך ההזדקנות של הפנים וניתנת לטיפול באמצעות הזרקת קנולה. הסמיכות הנמוכה של החומר מייצרת מראה טבעי ורענן לאיזור העיניים ולפנים בכלל.

אזור "שוקת הדמעות" (Tear Trough)

איזור העיניים הוא אחד האיזורים הרגישים ביותר בפנים. עייפות, מחלה, סימני גיל, הכל ניתן לראות דרך איזור העיניים. עם השנים מופיעים שקעים מתחת לעיניים, בתחילה בפינתם ולאחר מכן במסגרת העין, על קווי המתאר.

שיטת הטיפול בשקעי העיניים

הטיפול בשקעי העין מתבצע באמצעות חומצה היאלורונית שמאפשרת לשפר את המראה בצורה משמעותית תוך כדי חזרה מהירה לשגרה. מראה הפנים מקבל רעננות ויופי, ו"עיגולים שחורים" נעלמים.

למי מתאים טיפול מילוי שקעי עיניים?

הטיפול בשקעי העיניים מתאים לכל מי שרוצה לשפר את המראה שלו, ולהגיע לפנים רעננות וזוהרות. הטיפול יכול להתאים לאנשים שסובלים מ"עיגולים שחורים" או עיניים שקועות. במרפאת המומחים שלנו נעניק לעיניים שלכם את הטיפול הטוב ביותר.

חומרי מילוי לשקעי עיניים

בשקעי העיניים אנו מטפלים באמצעות חומצה היאלורונית המתאימה לכך. העיניים מהוות את האיזור הכי רגיש בפנים ולכן בחירת החומר והצוות הרפואי קריטיים להצלחת הטיפול. תפקידה של החומצה היאלורונית הוא להעניק לחות, אלסטיות וגמישות לעור.

שיטת ההזרקה לשקעי עיניים

לפני ההזרקה בעיניים אין צורך בהרדמה או אלחוש היות והחומר המוזרק לידוקאין הוא בעצמו חומר הרדמה. מילוי השקעים נעשה באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית המתאימה במיוחד לאיזור זה. במרפאה שלנו עושים שימוש במיקרו קנולה במקום במחט והיתרון הוא בכך שהקצה עגול ולא חד מה שיכול למנוע שפטי דם ודימומים. כמובן שחשובה מאוד המקצועיות והעדינות של הרופא המזריק.

הזרקת שקעי עיניים

משך טיפול ההזרקה בשקעי העיניים אורך כ-20 דקות. הטיפול אינו מצריך הכנה מוקדמת.

הסיכונים והסיבוכים האפשריים בביצוע הליך של מילוי שקעים מתחת לעיניים

לא צפויים סיבוכים וסיכונים בהליך שכזה. חשוב כמובן לשים לב שהטיפול מתבצע על ידי רופא מומחה שעושה שימוש בחומרים מיוחדים לאיזור הרגיש של העיניים. הקפידו לבדוק אם ההזרקה מתבצעת באמצעות מיקרו קנולה זעירה.
חשוב לדעת: למרות שאין צפי לסיבוכים וסיכונים יש לקחת בחשבון אפשרות של שטפי דם, אדמומיות ונפיחות בעת ההזרקה. כל אלו צפויים להעלם תוך שעות עד מספר ימים ספורים.

הזרקה של כמות חומר בהיקף רחב יותר עלולה לגרום להופעה של בצקת. במידה והדבר מתרחש אתם מחויבים לגשת לקבלת טיפול רפואי דחוף.

זמן תוצאה שקעי עיניים

תוצאות טיפול שקעי עיניים מושפעות בין היתר מאורח החיים וגיל המטופל. במידה והטיפול מתבצע על ידי רופא מומחה ועם חומרים איכותיים התוצאה תישמר לזמן רב של שנה ויותר. ניתן כמובן לחזור על הפעולה בעת נסיגת החומר

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-09-17T16:30:20+00:00
Top