מזו רפואי

מזו רפואי למרקם עור חלק ועיכוב תהליך ההזדקנות

התבגרות העור היא תהליך טבעי וככל שאנו מתבגרים העור החלק מזדקן עם השנים. אחת הסיבות להזדקנות מרקם העור היא ירידה בתפקודה ובכמותה של חומצה היאלורונית. החומצה היאלורונית אחראית על תיקון הרקמות של העור ועל איזון מולקולות המים האחראיות על לחות העור.
באמצעות טכניקה מיוחדת של ספיחת מים תוך כדי שימוש בטכנולוגיה חדשה, ניתן לשמר את כמות המים בעור לתקופה של מספר חודשים. באמצעות הטיפול הלחות חוזרת אל העור ומראה העור מקבל חיוניות וזוהר מחדש. 
הטיפול הייחודי שלנו הוא טיפול במזותרפיה עמוקה, טיפול באמצעות מחטים קטנות ודקות. הדקירות כמובן אינם כואבות היות ואת המקום עצמו מאלחשים באמצעות לידוקאין. הטיפול במזותרפיה מכיל נוגדני חמצון טבעיים שמזינים את העור, מטשטשים את הקמטים והופכים את העור לרענן וצעיר.

מזו רפואי טכנולוגיה חדשנית לטיפול בהזדקנות העור

מזו רפואי היא מהפכה בתחום טכנולוגיית האנטי אייג'ינג. הטיפול מותאם במיוחד לאזורים החושפים את פגמי הזמן וחשופים יותר לתהליך ההזדקנות. אזור הצוואר והידיים ובעיקר אזור הפנים. 
באמצעות הטיפול החדשני העור מקבל מראה זוהר, מוצק ובריא. הטיפול מעודד חידוש של ייצור קולגן ואלסטין. הטכנולוגיה משמשת גם עבור עור פגום כתוצאה מצלקות אקנה או נזקי שמש. באמצעות הטיפול ניתן לטשטש את הצלקות ואת הפגמים בעור כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש.

עולם האסתטיקה כל הזמן מתחדש ומתפתח. לאחרונה הגיעה הטכנלוגיה והיא חדשה בעולם האנטי אייג'ינג שמומחית לטפל גם באיזורים החשופים של הידיים, המחשוף, הצוואר והפנים. אלו האיזורים שלרוב חושפים את גילנו, וכמה עברנו עם השנים. היופי בטכניקה החדשנית הזאת שהיא משלבת חומצה היאלורונית למראה זוהר, רענן ובריא. בנוסף היא משלבת בתוכה סורביטול שגם הוא כמו החומצה היאלרונית ומעודד ייצור של קולגן ואלסטין.

למזו הרפואי ניתן להשתמש בחומרים כגון:

> הידרו, הידרו מקס
> סקין בוסטר
> פרופילו
> מזו רדיאס

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-09-17T16:28:28+00:00
Top