טיפולי לייזר חדשניים ומתקדמים ללא זמן החלמה ממושך

טיפולי לייזר חדשניים ומתקדמים ללא זמן החלמה ממושך

ניתן לומר שהלייזר עשה מהפכה בעולם האסתטיקה, כאשר כיום, בזכות טיפולי לייזר חדשניים, ניתן ליהנות מתוצאות מרשימות, בהליכים קצרים, אשר אינם כרוכים בכאבים, ואינם דורשים זמני החלמה ארוכים.
חשוב לדעת, שכאשר זה נוגע לנושא של טיפולי לייזר, קיימים מגוון מכשירים שונים, אשר כל אחד מהם טומן בחובו את התועלות הייחודיות שלו:

טיפולי מכשור viora
הטכנולוגיה המתקדמת, מאפשרת השגת תוצאות אסטטיות מרשימות באמצעות הליכים מהירים ופשוטים. מערכת viora היא ללא ספק אחת מאותן הנפלאות שאותה טכנולוגיה חדשנית סיפקה לעולם הטיפולים האסתטיים.
המערכת המתקדמת עובדת בצורה מיוחדת ומתבסס על קרני לייזר. בין תועלות המערכת: הצערת העור, טיפול בסימני מתיחה, שיפור במרקם העור, טיפול בצלקות אקנה, הסרות שיער, העלמת כלי דם וורידים והרשימה עודנה ארוכה.
כל הטיפולים באמצעות המערכת הינם קצרים, טומנים בחובם מינימום של אי נוחות, ועם סיומם, ניתן לחזור באופן מידי לשגרה.

   

פילינג לייזר 2CO
פילינג מהווה את אחד משיטות הטיפול היעילות והפופולאריות להצערת העור, כאשר בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, כיום ניתן לבצע טיפולי פילינג גם באמצעות טיפולי לייזר.
בהליך של פילינג לייזר 2CO מתבצע אידוי ושיוף של העור, במטרה חשוף שכבת עור חדשה, צעירה, חיונית ונקייה יותר.
בדומה לרבים מאותם טיפולי לייזר אחרים, גם טיפול זה הינו קצר, כרוך במינימום אי נוחות, וניתן לחזור לשגרה זמן קצר לאחר סיומו.

מכשיר oxygeneo
עוד מכשיר מתקדם בעולים טיפולי לייזר הוא oxygeneo. בדומה למכשירים מתקדמים אחרים מעולם טיפולי לייזר, גם למכשיר זה תועלות רבות ובכוחו לגרום להצערת העור, הזנתו, העלמת כתמים ותועלות נוספות.
כל מי שמעוניין במראה עור צעיר, חיוני ומרשים יותר, יוכל למצוא במכשיר זה מענה על מלוא דרישותיו, כאשר, בדומה למכשירי לייזר חדשניים אחרים, גם כאן, מדובר בהליך טיפולי קצר ויעיל, ובטיפול הכרוך במינימום של אי נעימות.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהתועלות הרבות אשר טמונים באותם טיפולי לייזר חדשניים, ובראש ובראשונה, האפשרות ליהנות מעור חיוני, זוהר ומרשים, הקליניקה של "פאם פטאל" מהווה את המקום הנכון עבורכם להשגת המטרה. מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות ולקבל את כל הפרטים לגבי מגוון הטיפולי.

By | 2018-07-19T14:55:01+00:00 יולי 18th, 2018|ללא קטגוריה|0 Comments
Top