טיפולים מתקדמים בתחום השיניים

טיפולים מתקדמים בתחום השיניים

יש משפט שאומר "חייך והעולם יחייך אליך בחזרה" אך ישנם אנשים רבים אשר נמנעים מלחייך, מתוך בושה וידיעה שהחיוך שלהם יחשוף שיניים פגועות ולא אסטטיות.
החדשות הטובות הן שכיום, בזכות טיפולי שיניים מתקדמים, ניתן ליהנות בתוך זמן קצר משיניים מרשימות, אותן ניתן יהיה לחשוף בגאווה.

יישור שיניים

שיניים שאינן ישרות, עלולות לפגוע במראה הפנים, בעיקר בשעה בה אנו מדברים או מחייכים.
אנשים רבים, אשר זקוקים לנושא של יישור שיניים, נמנעים מלעבור את התהליך, מתוך מחשבה שהדרך היחידה ליהנות מהתוצאות המבוקשות, היא באמצעות הרכבת סמכים לאורך זמן – מה שיפגע במראה האסטטי.
החדשות הטובות עבור אותן אנשים, שכיום ניתן ליהנות מעוד מגוון רחב של שיטות אשר ייעודן הפנים יישור שיניים כמו: יישור שיניים פנימי, איירוק, וגם אותם סמכים – רק שכיום הם בקושי נראים.
כך שכל שצריך בטרם יישור שיניים זה להיוועץ עם האורתודנט לגבי הדרכים השונות להשגת המטרה, ולבחור מתוכן בדרך המתאימה ביותר.

    

הלבנת שיניים

כל מי שמתעניין בנושא של הלבנת שיניים, עתיד לגלות מגוון רחב דרכים ושיטות אשר נועדו לסייע לו בהשגת המטרה – כאשר עליו לבחור מבין האפשרויות את אותה השיטה אשר תאפשר לו להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
חשוב לדעת, כי כיום ניתן ליהנות משיניים לבנות ומרשימות, באמצעות הליך טיפולי קצר, בטוח ויעיל במיוחד.
שיטת ZOOM היא שיטה חדשנית להלבנת שיניים, במהלכה מתבצע טיפול יסודי במשטח השיניים. תוצאות הטיפול נראות באופן מהיר ומידי.
הלבנת השיניים מתבצעת באמצעות חומרי הלבנת שיניים ייעודיים וקרני UV. הטיפול אינו כרוך בכאבים, זריקות או הרדמות.

כתרים

השיניים שלנו חשופות למפגעים שונים, ואם וכאשר הן נהרסות מסיבות שונות, חשוב מאוד למהר ולהעניק להן את הטיפול המתאים.
כתרים מהווים אמצעי טיפול חשוב בשיקום של שיניים הרוסות, כאשר תפקידם הוא לעטוף את אותן השיניים שנהרסו, להגן עליהן, ובנוסף, גם להעניק להן מראה אסתטי ומרשים.
הכתרים המשמשים כיום לצורך טיפולים מהסוג הזה, מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ועשויים מחומרים איכותיים כמו: זירקוניה, חרסינה ואלומיניום אקסיד.

אם גם אתם זקוקים לטיפולי שיניים כמו: כתרים, יישור שיניים או הלבנת שיניים ולא מעוניינים להתפשר על פחות מהטיפול החדשני, האיכותי והיסודי ביותר, הקליניקה של "Art Medical Center" תהווה ללא כל ספק ככתובת הנכונה בעבורכם למטרה.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-08-23T13:12:20+00:00
Top