טיפולים אסתטיים חדשניים למתיחת פנים ללא ניתוחים

טיפולים אסתטיים חדשניים למתיחת פנים ללא ניתוחים

הפנים שלנו הן הדבר הראשון אותו אנחנו רואים כל בוקר כשאנחנו מסתכלים במראה, הפנים שלנו מהווים את האזור אליו אנשים מסתכלים שהם מדברים אלינו, וניתן לומר שהן מהוות סוג של כרטיס ביקור שלנו.
עם השנים עור הפנים נהיה רפוי יותר, מה שמקנה מראה עייף ופחות אטרקטיבי.
עד לפני שנים לא רבות, מי שרצתה להיטיב את מראה הפנים, נדרשה לעבור הליך ניתוחי הכרוך בכאבים ובזמני החלמה לא קצרים על מנת להשיג את המטרה, כיום, החדשות הטובות הן שניתן להשיג את התוצאות המבוקשות, באמצעות הליכים חדשניים, וללא צורך בניתוחים.

מתיחת פנים ללא ניתוח

כיום, ניתן ליהנות מטיפולים אסתטיים חדשניים אשר כרוכים בפעולות פשוטות, עם מינימום סיכונים, תופעות לוואי או זמני החלמה.
אחד מהטיפולים שמידת הפופולאריות שלהם עולה עם השנים הוא מתיחת פנים ללא ניתוח.
כל מי שמעוניין להשיב נפח לפנים, וליהנות ממראה צעיר, רענן וזוהר יותר, יוכל ליהנות מענה מלא לדרישותיו בהליך טיפולי קצר ויעיל.
הליך מתיחת פנים ללא ניתוח מתבצע על ידי רופא מקצועי המומחה בתחום, כאשר הטיפול מתבצע רק לאחר הבנת הצרכים והדרישות של הלקוחה, והתאמה מלאה למצב הפנים שלה – כשהמטרה היא לאפשר לה ליהנות מתוצאות משביעות רצון.

מתיחת פנים באמצעות חוטים

הידיעה שקיימת אפשרות לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח, לא תמיד תהיה מספקת לבדה, ולכן, חשוב לדעת, שאחת הטכניקות להשגת התוצאות האסתטיות המבוקשות ללא צורך בניתוח, היא בטכניקה של מתיחת פנים באמצעות חוטים.
הליך מתיחת פנים באמצעות חוטים מתבצע ללא צורך בהרדמה מלאה, אינו כרוך בכאבים עזים או בזמני החלמה ארוכים.
במסגרת טיפולי מתיחות פנים באמצעות חוטים עושים שימוש בחוט תפירה רפואי ייחודי אשר נספק בעור ומותאם באופן פרטני להליכים של מתיחות פנים.
החוט מוחדר לעור באמצעות מחט ייעודית, כאשר החוט משמש כסוג של תופסן אשר מותח את עור הפנים ומקנה לו את המראה הצעיר, המרשים והזוהר.

    

אם גם אתם מעוניינים לחזיר את המראה הצעיר, הרענן והזוהר לפנים, " Art Medical Center" מהווים את הכתובת הנכונה למטרה. צוות הרופאים המנוסים של הקליניקה מתמחים בביצוע טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח, תוך שימוש בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר למטרה.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-08-23T13:14:15+00:00
Top