טיפולים אסתטיים למראה פנים צעיר ורענן

טיפולים אסתטיים למראה פנים צעיר ורענן

כיום, בזכות טיפולים אסתטיים מתקדמים, ניתן ליהנות ממראה פנים צעיר ורענן, באמצעות הליך טיפולי קצר, הכרוך במינימום של אי נעימות ואינו מצריך זמן החלמה. טיפולים אסתטיים אלו מותאמים באופן פרטני למטופלים, כשהמטרה היא לספק מענה למלוא דרישותיהם, ולא פחות חשוב, למצב העור שלהם. בין הטיפולים הנפוצים:

טיפול בצידי הפה

למראה הפה, יש השפעה רבה על מראה ההבעה בפנים, עם השנים – כתוצאה מאובדן של קולגן ואלסטין, או כתוצאה מנטייה גנטית, צידי הפה עלולים לשקוע וליפול, מה שעלול לפגוע במראה הפנים.
החדשות הטובות הן, שכיום ניתן ליהנות מטיפולים מתקדמים ויעילים, הבאים לידי ביטוי בהזרקת כמויות מזעריות של חומרי מילוי שונים אל שרירי הפנים המצויים באזור צידי הפה – חומרים אלו משתיקים את השרירים באזור זה של הפה, ועל ידי כך מסייעים בהעלמה של הקמטים.
הטיפולים בצידי הפה הינם קצרים ויעילים, וניתן לחזור לשגרה באופן כמעט מיידי לאחריהם, ללא צורך בתקופת החלמה. טיפול צידי הפה אמור להיות מבוצע על ידי רופאים פלסטיים מוסמכים, אשר עברו הכשרה ייעודית עבור סוג טיפול זה.

    

מילוי שקעים מתחת לעיניים

עיגולים שחורים מתחת עיניים, מקנים מראה עייף ופוגעים בזוהר של עור הפנים, כאשר התופעה זו יכולה להוות את נחלתם של אנשים בגילאים שונים, אשר נוטה להחריף עם השנים.
החדשות הטובות עבור כל מי שסובל מתופעה זו, ומעוניין שהיא לא תהווה עוד את נחלתו, היא שאמצעות טיפול מהיר ויעיל של מילוי שקעים מתחת לעיניים, ניתן למלא את השקה ואף להרים את עצם הלחי למעלה, מה שיקנה מראה צעיר ורענן יותר.
כמובן, שבדומה לטיפולים אסתטיים אחרים, מי שמעוניין ליהנות מהתועלות של מילוי שקעים מתחת לעיניים צריך לפנות לרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית אסתטית, אשר עברו התמחות פרטנית בתחום זה.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות ממראה פנים צעיר ורענן, ומטיפולים אסתטיים איכותיים כמו מילוי שקעים מתחת לעיניים וטיפול בצידי הפה, " Art Medical Center" יהוו ללא כל ספק את הכתובת הנכונה בעבורכם. ב" Art Medical Center" תוכלו ליהנות מטיפולים אסתטיים אשר יותאמו לכם אישית, ויבוצעו על ידי רופאים מקצועיים ומוכשרים, אשר עברו הכשרה בתחום.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-08-23T13:13:35+00:00
Top