טיפולים אסתטיים להעלמה ומילוי של קמטים

טיפולים אסתטיים להעלמה ומילוי של קמטים

אז הטכנולוגיה המתקדמת עוד לא מאפשרת ליהנות ממכונת זמן אשר יכולה להחזיר אותנו שנים אחורה, אבל מה שהיא כן מאפשרת, זה ליהנות מטיפולים אסטטיים איכותיים, אשר בכוחם להעלים קמטים, ולאפשר לנו להיראות יותר צעירים. כל מי שמעוניין בטיפולים אסתטיים להעלמה ומילוי של קמטים, עתיד לגלות שישנם מספר חומרים שונים אשר בכוחם לסייע לו בהשגת המטרה:

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר דמו ג'לי סמיך, אשר מצוי באופן טבעי בגוף של כל אחד מאתנו – מרבית החומצה ההילורונית נמצאת בעור ותפקידה למנוע את פציעתו.
החומצה משמשת כיום למגוון רחב של טיפולים אסתטיים כמו: מילוי ועיבוי הפנים, מילוי לחיים, עיצוב האף, עיצוב השפתיים וטיפולים רבים אחרים. בזכות חולצה היאלורונית, ניתן ליהנות ממראה פנים צעיר ומרשים יותר.
עד לשנות התשעים היה נהוג להפיק חומצה היאלורונית מהחי ובעיקר מכרבולות של תרנגולות, אבל החל משנות התשעים החלו להפיק את החומצה מתרביות חיידקים, מה שהפך את החומר ליעיל, איכותי ושימושי יותר.

מתיחת פנים באמצעות חוטים

הידיעה שקיימת אפשרות לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח, לא תמיד תהיה מספקת לבדה, ולכן, חשוב לדעת, שאחת הטכניקות להשגת התוצאות האסתטיות המבוקשות ללא צורך בניתוח, היא בטכניקה של מתיחת פנים באמצעות חוטים.
הליך מתיחת פנים באמצעות חוטים מתבצע ללא צורך בהרדמה מלאה, אינו כרוך בכאבים עזים או בזמני החלמה ארוכים.
במסגרת טיפולי מתיחות פנים באמצעות חוטים עושים שימוש בחוט תפירה רפואי ייחודי אשר נספק בעור ומותאם באופן פרטני להליכים של מתיחות פנים.
החוט מוחדר לעור באמצעות מחט ייעודית, כאשר החוט משמש כסוג של תופסן אשר מותח את עור הפנים ומקנה לו את המראה הצעיר, המרשים והזוהר.

בוטוקס 

בוטוקס הוא רעלן המופק באופן סינטטי מחיידקים – בוטליניום וקלוסטרדיום. בוטוקס נחשב לפופולארי במיוחד בטיפולים אסטטיים מסוגים שונים כמו מניעה של הזעת יתר, תיקון שפתיים לא סימטריות ובראש ובראשונה הסרת קמטי הבעה. הזרקות בוטוקס מבוצעות רק לאחר בדיקה מעמיקה של הקמטים, כמו גם השרירים אשר גורמים להופעת הקמטים – בהתאם לנתונים אלו מתקבלת החלטה לגבי כמות הבוטוקס אשר תוזרק לקמטים.

    

דיספורט

דיספורט הוא חלבון אשר הינו בעל תכונות דומות לאלו של בוטולינום טוקסין אושר לשימוש בשנת 2009 על ידי ה-FDA. החומר משמש למספר טיפולים אסתטיים שונים כמו העלמה ומילוי קמטים, כמו גם הזעת יתר ומצב של התכווצות שרירים.
הדיספורט מיוצר על ידי חברה בשם איפסן.

רדיאס

רדיאס הוא חומר מילוי נוסף אשר ייעודו מילוי קמטים, מדובר בחומר דמוי ג'ל, אשר מורכב ממים ומגליצרין, הוא אינו רעיל וקיבל את אישור ה-FDA .
הליך הזרקת הרדיאס אורך כרבע שעה, ומותאם לסוג ועומק הקמטים אותם מעוניינים להעלים. לאחר הטיפול ניתן לחזור באופן כמעט מידי לשגרה.

אם גם אתם מעוניינים בטיפולים אסתטיים להעלמה ומילוי קמטים, ולא מוכנים להתפשר על פחות מהטיפולים בסטנדרטים הגבוהים ביותר האפשריים, ב" Art Medical Center" תוכלו ליהנות מענה על מלוא הדרישות והצרכים. ב" Art Medical Center" עושים שימוש בכל סוגי החומרים, כאשר רופא מקצועי ומנוסה, מקפיד להתאים לכל מטופל את החומר היעיל והנכון ביותר למצבו.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-08-23T13:13:57+00:00
Top