טיפולים אסתטיים לפיסול הפנים והאף

טיפולים אסתטיים לפיסול הפנים והאף

אם עד לפני שנים לא רבות, מי שהיה מעוניין לשפר את מראה הפנים ו/או האף, נדרש לעבור לצורך כך פרוצדורות ניתוחיות מורכבות, הכוללות ימי אשפוז, תהליכי החלמה ארוכים ולעיתים גם תופעות לוואי שונות, כיום ניתן להשיג בדיוק את אותן תוצאות, ואף תוצאות טובות יותר בהליכים קצרים
ופשוטים יותר של פיסול פנים או פיסול אף.

בדומה להליכים ניתוחיים גם הליכים אלו מצריכים פנייה לרופאים מקצועיים ומומחים בתחום, כמוהם ניתן למצוא ב" Art Medical Center".

פיסול פנים

הטכנולוגיה המתקדמת שינתה את עולם הטיפולים האסתטיים, וכיום ניתן ליהנות ממראה עור פנים רענן, זוהר ומרשים ומיצירת נפחים באזורים שונים בפנים, גם בלי ניתוחים.
פיסול פנים הוא שיטה ייחודית, אשר מאפשרת להשיג תוצאות מרשימות בהליך של הזרקה של חומרים שונים לפנים, שהינם בעלי יכולות להענקת נפח.
פיסולי פנים מאפשרים לכל אותם אנשים אשר חשים שהשנים פגעו בצורה כזו או אחרת במראה הפנים שלהם, לחזור וליהנות ממראה צעיר, זוהר וחיוני יותר.
אם אתם מעוניינים ליהנות מכל התועלות הטמונות בהליך של פיסול פנים, " Art Medical Center" מעמידים לרשותכם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ואת צוות הרופאים המנוסה והמוכשר ביותר למטרה.

    

פיסול אף

לא כולנו התברכנו באף מושלם, ובשל מיקומו במרכז הפנים והשפעתו רבה על המראה החיצוני, הרצון לשנות את מראה האף, משותף לרבים.
החדשות הטובות הן, שאם עד לפני שנים לא רבות, רבים נמנעו מלשנות את מראה האף, בשל החשש להיכנס להליך ניתוחים מורכב, כיום, בזכות הליך חדשני של פיסול אף, הם יכולים ליהנות מהתוצאות להן הם מייחלים בלי צורך בהליכים מורכבים.
באמצעות פיסולי אף ניתן ליישר את עצם האף, למלא שקעים בצדדי האף, להרים את קצה האף, להסוות עצם בולטת, ולתקן ניתוחי אף אשר נכשלו.
בהליך של פיסול אף מוזרקים לאף, חומרים שונים אשר משמשים גם לטיפול בקמטים עמוקים כמו: חומצה היאלרונית, או קלציום הידרוקסיאפטייט.
אם גם אתם רוצים ליהנות מאף המושלם, ב" Art Medical Center" מאפשרים לכם ליהנות מהליך פיסול אף מקצועי ואיכותי, המותאם אישית לדרישותיכם וצרכיכם.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-08-23T13:12:47+00:00
Top