הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים בשיטת ZOOM היא הדרך הבטוחה והמהירה לטיפול במשטח השן.ZOOM היא שיטה מתקדמת בתחום עם תוצאות מוכחות בשטח. היתרונות הבולטים של הטיפול הם:
טיפול של שעה אחת בלבד !
ניקיון יסודי שאינו פוגע במשטח השן
תוצאות נראות לעין באופן בולט ומיידי
ההלבנה מתבצעת באמצעות חומר הלבנת שיניים, פורמולת ג'ל, וקרני UV, ללא שימוש בקרני לייזר או LED.
הטיפול אינו כולל זריקות או הרדמות, טיפול פשוט ויעיל ללא כל כאבים.

ZOOM כיצד מתבצע הטיפול?

קודם כל מתחילים עם חומר מיוחד הנמרח על החניכיים, לאחר מכן מורחים ג'ל הלבנה על השיניים הקדמיות לשיפור משמעותי של הלובן הטבעי של השן. הג'ל נספג בשן וממשיך לפעול גם זמן רב לאחר הטיפול. בסיום התהליך מקבלים ערכת הלבנת שיניים ביתית, שתסייע לכם לשמור על מראה שיניים מצוחצח ולבן לאורך זמן. בשעות הראשונות לאחר הטיפול מומלץ לא לשתות או לאכול דברים העלולים להכתים את השיניים. אם תקפידו על ההוראה הפשוטה הזאת השיניים שלכם יחזרו להיות לבנות ומבריקות.

הלבנת שיניים ביתית

הלבנת שיניים ביתית היא שיטה נפוצה ויעילה. בנוחות ובקלות תוכלו להלבין את השיניים שלכם במרחב הביתי. הטיפול מתבצע בזמן ובמקום הנוח עבורכם ובתנאים האידיאליים עבור ההלבנה, הבית הפרטי שלכם.
כיצד מתבצעת הלבנת שיניים ביתית? קודם כל מקבלים קשתיות מחומר פלסטי שקוף בהתאמה אישית לכל מטופל. בנוסף לקשתיות מקבלים ערכה מיוחדת המכילה ג'ל הלבנה. את חומר ההלבנה מניחים בדרך כלל בלילה או בזמן השינה. תהליך ההלבנה משתנה מאדם לאדם הכל תלוי במבנה השיניים ובמצב שלהם לפני ביצוע ההלבנה. יש מקרים שבהם רואים תוצאות מיידית ויש מקרים שנדרש לחכות עד שבועיים ימים

הלבנת שיניים ביתית שלבי התהליך

ראשית יש להיפגש עם רופא שיניים לבדיקת מצב השיניים והתאמתם לתהליך ההלבנה. לאחר מכן יש להיפגש עם שיננית לניקוי והסרת אבנית ורובד חיידקים מהשן. בפגישה השלישית, היכולה להתבצע עם הטיפול של השיננית, לוקחים מידות לקשתיות ההלבנה. בפגישה הרביעית מתאימים את הקשתיות ומקבלים הוראות לטיפול ביתי. לאחר מכן יש לבצע בדיקת מעקב שבועית בשביל לבדוק את התקדמות התהליך.

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-09-17T16:31:36+00:00
Top