בוטוקס / דיספורט

בוטוקס / דיספורט

מהו בוטוקס/דיספורט?

מאז 1987 נמצא הבוטוקס בשימוש הרפואה האסתטית. בהתחלה שימש בעיקר לטיפול בעיניים ובבעיות של פזילה, כאשר חסם את התשדורת בין העצב לשריר וכך מנע את התכווצות השריר הגורם לכך. בנוירולוגיה הבוטוקס טיפל במצבים שונים של התכווצויות בלתי רצוניות של השרירים וטיפל בהצלחה בהרפיית שרירים במצבים רפואיים שונים. לתחום הרפואה האסתטית נכנס הבוטוקס בשנת 1993.

איך עובד הבוטוקס?

לאורך השנים מופיעים קמטי הבעה על הפנים אשר נגרמים מהתכווצויות חוזרות ונשנות של שרירי הפנים. הבוטוקס יודע להחליש ולנטרל את השרירים האלו בפנים וכך למעשה להחליש את הקמטים בצורה משמעותית. בגלל יעילות הבוטוקס מול השרירים נוצרת אפשרות להחלקה קמטים קיימים ומניעה של קמטים עתידיים.

המניעה

חדשות טובות: הבוטוקס הוא חומר בעל אפקט מניעתי. הזרקת בוטוקס מייצרת שימור של מראה העור ומניעה של קמטי הבעה עתידיים. זאת אומרת שלא רק שהבוטוקס משפר את המראה בצורה ניכרת הוא גם טוב למניעה.

כיצד מתבצע הטיפול בבוטוקס?

היות והעור שונה מאדם לאדם גם השפעת הבוטוקס משתנה ונמשכת בין שלושה חודשים לחצי שנה. באזורים בעלי תנועתיות רבה ההשפעה של הבוטוקס תהיה ממושכת יותר לעומת אזורים בעלי תנועה מועטה.

יעילות הטיפול

השפעת הטיפול נעה בין 6-3 חודשים ומשתנה ממטופל/ת למטופל/ת ואף מהזרקה להזרקה. לאחר תקופה זו, השפעת החומר מתפוגגת ועמה הקמטים עשויים לחזור למצבם הקודם. בהזרקה קבועה ולאורך זמן של תכשיר בוטוקס / דיספורט, ניתן למנוע את היווצרותם של קמטים עתידיים וּלשטח את הקמטים הקיימים.

מה יתרונות הטיפול בבוטוקס?

בזכות הטיפולים המוצלחים והבטוחים של הבוטוקס הוא הפך לאחת ההצלחות של עולם הרפואה האסתטית. זריקות הבוטוקס הוכחו לאורך השנים כבטוחות ויעילות בשיפור המראה ושדרוג עור הפנים. כוכבי טלוויזיה וקולנוע, כוכבים ודוגמניות מטפלים בהזרקות בוטוקוס. תופעות הלוואי של הבוטוקס יכולות להיות בדמות נפיחות במקום ההזרקה, וכאבי ראש קלים. ישנה גם אפשרות לצניחה קלה של הגבות ואסימטריה קלה במראה הפנים אך חשוב לציין שאלו סיבוכים נדירים וקלים לתיקון תוך שבועות קצרים.

אזורי הטיפול

אפשרי לטפל בקמטים באמצעות בוטוקס באיזורים הבאים:
סביב העיניים והעפעפיים
קו הלסת
קמטי המצח הרוחביים
הקמטים בין הגבות
בצוואר
הזעת יתר
טיפול במגרנות

שתפו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*

תחום התענינות

טיפולים נוספים

2018-08-23T12:58:24+00:00
Top